O nás

Historie a současnost

Jsme internetový obchodní dům Kvalitnidomacnost.cz a jsme výhradní dovozci do České a Slovenské republiky většiny značek nabízených v našem e-shopu. Soustředíme se pouze na kvalitní a prověřené značky jako jsou Allibert, Leifheit, Soehnle, Curver, Keter, GrillPro a další. Nabízíme vše, co potřebujete pro plně a kvalitně vybavenou domácnost a zahradu. Obchodní dům Kvalitnidomacnost.cz vznikl v roce 2010. Od té doby prošel rychlým vývojem a dosáhl respektovaného postavení na trhu. Stojíme na pevných základech našich dodavatelů, jimiž jsou společnosti DOMO SERVICE, spol. s r.o. a DOMO SERVICE, spol. s r.o. opírající se o 18letou zkušenost svého úspěšného působení na trhu. DOMO SERVICE, spol. s r.o. a DOMO SERVICE, spol. s r.o. jsou u většiny zboží výhradními dovozci do ČR a SR a disponují obrovskými skladovými zásobami.

Obchodní dům Kvalitnidomacnost.cz si klade za cíl nabízet nejen nejlepší zboží, ale také perfektní servis. E-shop je neustále vyvíjen týmem profesionálů a sleduje současné trendy. Zkrátili jsme dodací lhůty na minimum, objednávky hned po odeslání vyřizuje speciální tým, třikrát denně aktualizujeme stavy zásob, nabízíme pouze zboží, které je skutečně na skladě. Jsme připraveni ihned komunikovat a řešit Vaše požadavky. Stejně rychle jako objednávky vyřizujeme i reklamace, většinou ještě týž den poté, co nás zkontaktujete, zajišťujeme náhrady. Na naší infolince nás můžete kontaktovat během provozní doby uvedenou v kontaktech na telefonních číslech +420 313 104 500. O spokojenosti zákazníků s nákupem na našem e-shopu vypovídá prestižní certifikát Ověřeno zákazníky na Heureka.cz. O našich kvalitách hovoří 98% zákaznická spokojenost.

Kvalitnidomacnost.cz

Naše značky

Kvalitnidomacnost.cz se zaměřuje na prodej značek, jež jsou ve svém oboru považovány za špičky nejen na evropském trhu. Neprodáváme nic, co bychom si sami nekoupili. Většina produktů, které nabízíme, jsou vyráběny v Německu, Rakousku či Čechách. Nabízíme široké spektrum značek. Allit, Arcuisine, Arrow, BatHome, Bergner, Blome, Curver, Domo kuchyňka, Domo office, Domo sezóna, Fiskars, GarantAmes, Garantia, Grill Pro, Heidrun, Hozelock, Keter, Laplaya, Leifheit, Luminarc, Papstar, Pyrex, Plasty-ko, Soehnle, Spirella, Substral, TPT Coating, Trudeau. Řadu produktů znají zákazníci z televizních pořadů a reklam.

Naše největší úspěchy

  • Oproti loňskému roku jsme zvýšili obrat o 160 %.
  • Od 1.12. 2012 do 30.11. 2013 jsme vyřídili téměr 15 000 objednávek.
  • Přibrali jsme novou značku Bergner.
  • Rozšířili jsme náš profesionální tým pro objednávky.
  • Přestěhovali jsme se do větších skladů.

Na základě pozitivních recenzí našich zákazníků jsme získali certifikát
Ověřeno zákazníky.

Reklamace zboží značky Leifheit
řešíme okamžitou výměnou zboží
za nové.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace